Корисна інформація

IQ Energy для утеплення житла, - 35% компенсації вартості

“У світі, що змінюється, важливо бачити нові можливості» - такими словами супроводжується програма IQ ENERGy, що розроблена  Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і, в котрій приймає участь банк-партнер UKRSIBBANK.

Відчутним впливом для населення є ціни на газ, що загострює потребу в утепленні житла та змушує розглядати варіанти закупівлі матеріалів, таких як пінопласт, мінеральна вата, клеї для матеріалів на утеплення та цілих систем утеплення, так як це доволі затратна  інвестиція. Саме тому і була започаткована програма IQ ENERGY. Проект дозволяє отримати кредит на утеплення та компенсацію до 35% на енергоефективні технології. Компенсація надається на товари визначенні програмою та на вартість монтажних робіт.

Згідно визначеного порядку, для того, щоб прийняти участь в програмі необхідно :

  1. Обрати обладнання з Каталогу Технологій визначених програмою, отримати рахунок-фактуру на товар у постачальника та роздрукувати підтверджуючий Сертифікат.
  2. Зверніться у відділення банка-партнера, із підтверджуючим Сертифікатом та придбайте обладнання в кредит.
  3. Відкрийте рахунок у валюті Євро.
  4. Зареєструйте кредит на енергоефективне обладнання на сайті IQ ENERGY- обрати закладку «Подати заявку на отримання компенсації» та пройдіть реєстрацію надавши основні дані.
  5. Після отримання підтверджуючого листа про реєстрацію встановіть енергоефективні товари.
  6. Зайти за посиланням, яке вказане в електронному листі, та пройти процес верифікації на сайті, надавши  дані та копії документів.

Вам надійде лист з підтверженням верифікації. Як тільки заявка одобрена,  Ви можете очікувати виплату протягом 3-5 тижнів.

 

 

До уваги відвідувачів даного сайту!

  • Використання сайту

Сайт  дозволяє використовувати матеріали даного сайту (надалі «Сайт») лише для особистого некомерційного використання (за виключенням партнерів ТОВ «СТЕН») та при умові збереження авторського права та інших прав власності.
Використання матеріалів даного Сайту на сторонніх сайтах, в комп'ютерних мережах чи будь-яких інших ресурсах дозволено виключно в разі попередніх домовленостей.

  • Використання персональних даних

Ми використовуємо широкий спектр технологій та інструментів для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте Сайт. Наприклад, запис кукі або анонімних ідентифікаторів при вашій взаємодії з товарами та послугами, запропонованими на Сайті.

  • Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви даєте згоду надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.
У результаті реєстрації адміністратор надсилає на вказану вами електронну пошту логін і пароль (якщо ви не обрали його самостійно). За безпеку їх використання та дій, що виконуються під вашим обліковим записом на Сайті, ви несете особисту відповідальність. У разі втрати реєстраційних даних ви також зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

  • Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, не суперечить моральним нормам, не порушує авторські права, не пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною чи будь-якою іншою ознаками, не містить образи на адресу конкретних осіб та/або організацій, а також будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення ми можемо видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Ми не несемо жодної відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Якщо ви не згодні з зазначеними умовами, не використовуйте цей сайт.


 

 

  

 

 


 

ДЗВОНИТИ